Tiker vesti

Partneri

  • United Kingdom

The Nottingham Trent University
www.ntu.ac.uk
Prof. David Brown, david.brown@ntu.ac.uk

  • India

Indian Institute of Technology Bhubaneswar
www.iitbbs.ac.in
Dr. M. Sabarimalai Manikandan, msm@iitbbs.ac.in

Vellore Institute Of Technology Trust-Vit University
vit.ac.in
Dr. Rajesh Kaluri, rajesh.kaluri@vit.ac.in
Dr. Thippa Reddy Gadekallu, thippareddy.g@vit.ac.in

  • Bangladesh

Bangladesh University of Engineering and Technology
www.buet.ac.bd
Prof. Md. Saiful Islam, mdsaifulislam@iict.buet.ac.bd

Jahangirnagar University
www.juniv.edu
Prof. M Shamim Kaiser, mskaiser@juniv.edu

  • Turkey

Gazi University
gazi.edu.tr
Prof. Dr. Seyhan Firat, seyhanfrt@gmail.com

  • Latvia

University of Latvia
www.lu.lv
Prof. Linda Daniela, linda.daniela@lu.lv

  • Serbia

SoftQNR
softqnr.com
Mrs. Jelena Kocic, jelena.kocic@softqnr.com

  • Bulgaria

Plovdiv University “Paisii Hilendarski”
uni-plovdiv.bg
Prof. Dora Levterova-Gadjalova, DSc, dlevterova@gmail.com

National Association Of Professionals Working With Disabled People
www.narhu.org
Mrs. Petya Grudeva, info@narhu.org

  • Belgium

PhoenixKM BVBA
www.phoenixkm.eu
Mr. Karel Van Isacker, karel@phoenixkm.eu

Nastavljenjem korišćenja ovog sajta, saglasni ste sa upotrebom kolačića više informacija

Postavke kolačića na ovoj veb stranici postavljene su na „dozvoli kolačiće“ kako bi vam pružili najbolje moguće iskustvo pregledanja. Ako i dalje koristite ovu veb stranicu bez promene podešavanja kolačića ili ako kliknete na „Prihvati“ u nastavku, pristajete na ovo.

Zatvori