Haber Başlıkları

Ortaklar

  • Birleşik Krallık

Nottingham Trent Üniversitesi
www.ntu.ac.uk
Prof. David Brown, david.brown@ntu.ac.uk

  • Hindistan

Hindistan Teknoloji Enstitüsü Bhubaneswar
www.iitbbs.ac.in
Dr. M. Sabarimalai Manikandan, msm@iitbbs.ac.in

Vellore Teknoloji Enstitüsü Trust-Vit Üniversitesi
vit.ac.in
Dr. Rajesh Kaluri, rajesh.kaluri@vit.ac.in
Dr. Thippa Reddy Gadekallu, thippareddy.g@vit.ac.in

  • Bangladeş

Bangladeş Mühendislik ve Teknoloji Üniversitesi
www.buet.ac.bd
Prof. Md. Saiful Islam, mdsaifulislam@iict.buet.ac.bd

Jahangirnagar Üniversitesi
www.juniv.edu
Prof. M Shamim Kaiser, mskaiser@juniv.edu

  • Türkiye

Gazi Universitesi
gazi.edu.tr
Prof. Dr. Seyhan Firat, seyhanfrt@gmail.com

  • Letonya

University of Latvia
www.lu.lv
Prof. Linda Daniela, linda.daniela@lu.lv

  • Sırbistan

SoftQNR
softqnr.com
Mrs. Jelena Kocic, jelena.kocic@softqnr.com

  • Bulgaristan

Plovdiv University
uni-plovdiv.bg
Prof. Dora Levterova-Gadjalova, DSc, dlevterova@gmail.com

Engellilerle Çalışan Ulusal Profesyoneller Derneği
www.narhu.org
Mrs. Petya Grudeva, info@narhu.org

  • Belçika

PhoenixKM BVBA
www.phoenixkm.eu
Mr. Karel Van Isacker, karel@phoenixkm.eu

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi

Bu web sitesindeki çerez ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sağlamak için "çerezlere izin verecek" şekilde ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz.

Kapat