Ziņu saraksts

Projekta partneri

  • Apvienotā Karaliste

Notingemas Trentas Universitāte
www.ntu.ac.uk
Prof. David Brown, david.brown@ntu.ac.uk

  • Indija

Indijas Tehnoloģiju institūts Bhubaneswar
www.iitbbs.ac.in
Dr. M. Sabarimalai Manikandan, msm@iitbbs.ac.in

Vellore Tehnoloģiju institūta Trust-Vit universitāte
vit.ac.in
Dr. Rajesh Kaluri, rajesh.kaluri@vit.ac.in
Dr. Thippa Reddy Gadekallu, thippareddy.g@vit.ac.in

  • Bangladeša

Bangladešas inženierzinātņu un tehnoloģiju universitāte
www.buet.ac.bd
Mohammad Muntasir Hassan, hmuntasir@iict.buet.ac.bd

Jahangirnagar Universitāte
www.juniv.edu
Prof. M Shamim Kaiser, mskaiser@juniv.edu

  • Turcija

Gazi Universitāte
gazi.edu.tr
Prof. Dr. Seyhan Firat, seyhanfrt@gmail.com

  • Latvija

Latvijas Universitāte
www.lu.lv
Prof. Linda Daniela, linda.daniela@lu.lv

  • Serbija

SoftQNR
softqnr.com
Mrs. Jelena Kocic, jelena.kocic@softqnr.com

  • Bulgārija

Plovdivas Universitāte “Paisii Hilendarski”
uni-plovdiv.bg
Prof. Dora Levterova-Gadjalova, DSc, dlevterova@gmail.com

National Association Of Professionals Working With Disabled People
www.narhu.org
Mrs. Petya Grudeva, info@narhu.org

  • Beļģija

PhoenixKM BVBA
www.phoenixkm.eu
Mr. Karel Van Isacker, karel@phoenixkm.eu

Turpinot izmantot šo mājas lapu, jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. vairāk informācijas

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lapu apmeklējumu Tev patīkamāku. Turpinot izmantot šo vietni, nemainot sīkdatņu iestatījumus, vai zemāk klikšķinot uz "Apstiprināt", jūs tam piekrītat.

Aizvērt