Nieuws Ticker

Partners

  • Verenigd Koninkrijk

De Nottingham Trent Universiteit
www.ntu.ac.uk
Prof. David Brown, david.brown@ntu.ac.uk

  • India

Indiase Instituut voor Technologie Bhubaneswar
www.iitbbs.ac.in
Dr. M. Sabarimalai Manikandan, msm@iitbbs.ac.in

Vellore Instituut voor Technologie Trust-Vit Universiteit
vit.ac.in
Dr. Rajesh Kaluri, rajesh.kaluri@vit.ac.in
Dr. Thippa Reddy Gadekallu, thippareddy.g@vit.ac.in

  • Bangladesh

Bangladesh Universiteit voor Techniek en Technologie
www.buet.ac.bd
Prof. Md. Saiful Islam, mdsaifulislam@iict.buet.ac.bd

Jahangirnagar Universiteit
www.juniv.edu
Prof. M Shamim Kaiser, mskaiser@juniv.edu

  • Turkije

Gazi Universiteit
gazi.edu.tr
Prof. Dr. Seyhan Firat, seyhanfrt@gmail.com

  • Letland

Universiteit van Letland
www.lu.lv
Prof. Linda Daniela, linda.daniela@lu.lv

  • Servië

SoftQNR
softqnr.com
Mrs. Jelena Kocic, jelena.kocic@softqnr.com

  • Bulgarije

Plovdiv Universiteit “Paisii Hilendarski”
uni-plovdiv.bg
Prof. Dora Levterova-Gadjalova, DSc, dlevterova@gmail.com

Nationale vereniging van professionals die samenwerken met Mensen met een beperking
www.narhu.org
Mrs. Petya Grudeva, info@narhu.org

  • België

PhoenixKM BVBA
www.phoenixkm.eu
Mr. Karel Van Isacker, karel@phoenixkm.eu

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op "cookies toestaan" om u de best mogelijke browse-ervaring te bieden. Als u deze website blijft gebruiken zonder uw cookie-instellingen te wijzigen of als u hieronder op "Accepteren" klikt, gaat u hiermee akkoord.

Sluiten